ایبِنا / بازار آزاد امروز شاهد کاهش قیمت انواع سکه از جمله کاهش ۱۶ هزار تومانی سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و همچنین دلار، یورو و پوند بود.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز و در بازار آزاد (تا لحظه تنظیم این خبر) با ۱۶ هزار تومان کاهش نسبت به روز شنبه، یک میلیون و ۴۰۱ هزار و ۵۰۰ تومان داد و ستد می شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۴ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش در مدت مشابه، یک میلیون و ۳۶۲ هزار تومان فروخته می شد. امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه نیم بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش ۶۹۵ هزار تومان معامله می شد.

همچنین هر قطعه سکه ربع بهار آزادی ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد می شد که نسبت به روز گذشته ۳ هزار تومان کاهش نشان می دهد. قیمت هر قطعه سکه گرمی نیز با ۵۰۰ تومان اُفت، ۲۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده بود.

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۱۷۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۱۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت گذاری شده بود. صرافی های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را با ۲۱ تومان کاهش نسبت به روز شنبه ۴ هزار و ۱۸۶ تومان می فروختند. همچنین هر یورو امروز با ۱۸ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۵ هزار تومان و هر پوند انگلیس نیز با ۳۰ تومان کاهش ۵ هزار و ۷۳۶ تومان داد و ستد می شد.

با کانال تلگرامی «یا مهدی نیوز» همراه شوید