تابناک

تابناک/ عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اتاق های فکر اصولگرایان موضوعاتی همچون «پشیمان هستیم» را علیه دولت و روحانی مطرح می کنند، وگرنه اصلاح طلبان از دولت و رییس جمهوری حمایت میکنند و از انتخابشان به هیچ وجه پشیمان نیستند.
جلال میرزایی اظهار کرد: اتاق های فکری در جریان اصولگرا وجود دارد که طراحی هایی دارند و به نوعی بعد از انتخابات ریاست جمهوری دنبال حفظ رای 16 میلیونی خود و برنامه ریزی برای تضعیف پایگاه اجتماعی دکتر روحانی و اصلاح طلبان بودند. بیان موضوعاتی همچون پشیمان هستم، محصول این اتاق های فکر است.

وی افزود: در این زمینه بیگانگان نیز با بیان این شعار، هدفشان تضعیف ایران و تشدید اختلافات داخلی است و می خواهند از شرایطی که ایجاد شده در راستای منافع خود استفاده کنند.

نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: در حوزه سیاست کنش و واکنش هایی وجود دارد که این مساله طبیعی است، اصلاح طلبان اگر نقدی به دولت و عمکرد روحانی دارند، نقد درون خانوادگی است، آنان مانند اصولگراها نیستند که به سمت تقدس گرایی بروند و انتقاد نکنند.میرزایی ادامه داد: این انتقادها در راستای اصلاح است و به معنای پشیمانی نیست. ما از دولت حمایت می کنیم.

با کانال تلگرامی «یا مهدی نیوز» همراه شوید