نمناک/ اسکی باز زن کره ای درست زمان اجرای مسابقه ای مهم در جریان المپیک زمستانی 2018 درگیر اتفاقی غیرمنتظره شد ، لباسی که از قسمت پشت کمر پاره شده بود اما او باید اجرای خود را ادامه می داد.


یکی از رشته های پرطرفدار مسابقات المپیک زمستانی اسکی دونفره ای است که با اجرای حرکات خاص به نمایش گذاشته می شود ، مسابقاتی که "Yura Min" کره ای در آن شهرت جهانی دارد و یکی از امیدهای کسب مدال برای کشور کره ی جنوبی در این دوره است.اسکی باز زن
روز و نوبت اجرای "یورا مین" فرا رسید و او با آمادگی جسمانی بالای خود مثل همیشه اسکی روی یخ را آغاز کرد اما چند ثانیه از این اجرا نگذشته بود که ناگهان لباس او دچار پارگی شد و از قسمت کمر کم کم دو طرف لباس از هم جدا شد ؛ به طوری که در تصویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.
اسکی باز زن
سوژه شدن اسکی باز زن کره ای بعد از پاره شدن پشت لباسش وسط اجرای مسابقه در المپیک 2018
احتمالا بی دقتی در طراحی و دوخت لباس ورزشکار رشته رقص اسکی روی یخ موجب چنین افتضاحی در جریان مسابقه شد و او را تبدیل به یکی از سوژه های داغ برای عکاسان حاضر در المپیک 2018 کرد.
این ورزشکار زن 22 ساله با تمام تلاش خود سعی کرد تا اجرایش را به اتمام برساند اما با این وضعیت انجام حرکات برایش دشوار بود و بارها مجبور به کنترل لباس با دستانش شد و همین مانع از اجرای فوق العاده و در حد عالی گشت.
"مین" بعد از مسابقه و اجرای خود گفت :نمی خواستم اجرای به این مهمی را به خاطر اشکالی که در لباسم ایجاد شد متوقف کنم برای همین هرچند دشوار ولی به کارم ادامه دادم.

با کانال تلگرامی «یا مهدی نیوز» همراه شوید