تسنیم/ تماشاگران پرسپولیس برای کاپیتان پیشین این تیم سنگ تمام گذاشتند و علی کریمی را بارها تشویق کردند.


حاشیه بازی پرسپولیس - نسف‌قارسی|حمایت هواداران از علی کریمی، حضور مشابه قائدی و جایزه برای لیرز نینداختن!
پرسپولیس در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی به مصاف نسف قارشی خواهد رفت و در فاصله 25 دقیقه تا آغاز این بازی بیش از 20 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند. 
* سخت‌گیری نمایندگان AFC باعث شده که نظم و انضباط خاصی در کنار زمین حاکم باشد تا جایی که یک فرد غیرمسئول هم در کنار زمین دیده نمی‌شود.
* قبل از آغاز بازی برای اینکه هواداران سرگرم باشند بازی‌های قبل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از اسکوربورد ورزشگاه برای آنها پخش شد. در کنار این قضیه موزیک‌های زیادی هم برای تماشاگران پخش شد. 
* هواداران پرسپولیس قبل از ورود بازیکنان دو تیم برای گرم کردن زمین با تشویق پی‌درپی علی کریمی حمایت خود را از او در مقابل حواشی اخیر اعلام کردند. 
* لیدرهای پرسپولیس با میکروفن‌هایی که در دست داشتند تماشاگران را هدایت می‌کردند. در این بین مسئول کانون هواداران پرسپولیس از تماشاگران خواست چنانچه لیزری همراه خود دارند به او تحویل دهند که پاداش آنها بلیت رایگان بازی بعد و سفر به همراه تیم در یکی از بازی‌های شهرستان خواهد بود.
* طرح موزاییکی بارها از سوی هواداران پرسپولیس روی سکوها اجرا شد. 
* بازیکنان پرسپولیس ساعت 16:15 برای گرم کردن به زمین آمدند که هواداران به شدت تک‌تک آنها را تشویق کردند و سرود قهرمانی سر دادند. 
* برانکو ایوانکوویچ از کنار زمین نظاره‌گر گرم کردن شاگردانش بود و سخت مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.
* در بین بازیکنان نسف‌قارشی یک بازیکن جوان و کم‌سن و سال و با جثه بسیار ریز دیده می‌شد که همه را یاد مهدی قائدی انداخت.
* رفته به رفته بر تعداد تماشاگران اضافه شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان نیمه اول حداقل نیمی از ورزشگاه پر شود. 

با کانال تلگرامی «یا مهدی نیوز» همراه شوید