ایسنا/ اپوزیسیون اسرائیل خواستار برکناری بنیامین نتانیاهو از سمت نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی شد.به گزارش النشرة، «اتحاد صهیونیستی» که یک ائتلاف سیاسی چپ میانه در اسرائیل است، خواستار برکناری بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به خاطر فساد مالی و دریافت رشوه شده‌اند.
این ائتلاف اپوزیسیون اعلام کرد: نتانیاهو چیزی ندارد که به اسرائیلی‌ها ارائه بدهد؛ به جز استعفایش.
اتحاد صهیونیستی در دسامبر ۲۰۱۴ توسط حزب کار اسرائیل به‌ رهبری اسحاق هرتزوگ و حزب هاتنوعا به‌ رهبری تزیپی لیونی به منظور ارائه یک فهرست واحد برای انتخابات پارلمانی ۲۰۱۵ در اسرائیل و با امید کنار زدن نتانیاهو از قدرت ایجاد شد.
پلیس اسرائیل پیش‌تر توصیه کرد که اتهامات فساد علیه نتانیاهو در دو پرونده مطرح شود و او مورد بازجویی قرار بگیرد.
تصمیم‌ها در خصوص مطرح کردن اتهامات علیه نتانیاهو در حال حاضر در دست دادستان کل است. وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی گفته است، با مطرح کردن این اتهامات رسمی علیه نخست‌وزیر، او لزوماً مجبور به کناره‌گیری نخواهد شد.
بعد از اینکه پلیس رژیم صهیونیستی رسما نخست‌وزیر این رژیم را به رشوه‌خواری متهم کرد و خواستار محاکمه او شد، نتانیاهو اعلام کرد که به فعالیت خود در منصبش ادامه می‌دهد.
به گزارش المیادین، پلیس رژیم صهیونیستی رسما به دستگاه قضایی پیشنهاد کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم را به اتهام دریافت رشوه و خیانت در امانت محاکمه کند.
پیش از این، رئیس رژیم صهیونیستی تلویحاً به این موضوع اشاره کرد که اگر علیه نخست‌وزیر این رژیم رسماً اعلام جرم شود، وی باید از سمت خود کناره‌گیری کند.

با کانال تلگرامی «یا مهدی نیوز» همراه شوید