مجری برنامه خنداونه امشب مهمان دورهمی می باشد. رامبد جوان امشب در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور می یابد.

همزمان با آغاز سال نو و شروع ویژه برنامه های نوروزی صداوسیما، مهران مدیری در اولین شب از ویژه برنامه نوروزی «دورهمی» بارامبد جوان مجری، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون گفتگو خواهد کرد ، گفتنی است؛ «دورهمی» با رامبد جوان به استقبال تحویل سال می رود. جوان که تجربه برنامه موفق «خندوانه» را در شبکه نسیم دارد برای اولین بار مقابل مهران مدیری نشسته و گفتگویی جذاب را رقم می زند.رامبد جوان

رامبد جوان
ویژه برنامه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی به صورت ویژه برنامه، از ساعت 16 تا 18 به روی آنتن می رود.
این برنامه با تدارک ویژه برای ایام نوروز، در شب های آینده میزبان بازیگرانی چون مصطفی زمانی، سارا بهرامی، مهدی سلطانیسروستانی، سحر دولتشاهی و ... خواهد بود.
تصویری جالب و قدیمی از مهران مدیری و رامبد جوان
بیوگرافی رامبد جوان
رامبد جوان در اول دی ماه سال 1350 از خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد. «فرید جینگلبرد» نامی است که رامبد برای مدتی در طول سالهای دهه 70 شمسی بدان مشهور شده بود.نقش هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در 27 اسفند 1387 با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در 1393 از وی جدا شد.او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد.