آخرین خبر/ بزرگترین مشکل پرسپولیس را محمدرضا زادمهر ساده گل خوردن‌های این تیم دانسته و درباره‌اش می‌گوید:


«ضعف بزرگ پرسپولیس این است که به راحتی گل می‌خورد. این تیم به گل خوردن عادت کرده و کادرفنی باید درباره این موضوع فکری کند. این مشکل در بازی با الجزیره هم دوباره به چشم آمد و حریف در حالی که تنها دو موقعیت داشت، یک گل زد. ضمن اینکه بازیکنان پرسپولیس هم شوتزنی را خیلی کم آزمایش می‌کنند در حالی که توانایی زیادی در این کار دارند. شما دیدید که گل اول پرسپولیس توسط احمد نوراللهی از همین طریق زده شد. پس بهتر است از این تاکتیک بیشتر استفاده شود.»
از حرف‌های این پیشکسوت اما اینطور برمی‌آید که به قهرمانی پرسپولیس در آسیا امید چندانی ندارد: «قهرمانی در آسیا خیلی سخت‌تر از تصور است. امیدوارم محرومیت باشگاه از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی لغو شود تا کادرفنی بتواند یکی دو بازیکن دیگر برای پوشش ضعف‌هایش در اختیار بگیرد.»
زادمهر سپس به خاطر اعلام فهرست تیم‌ملی پیش از بازی پرسپولیس، از کی‌روش انتقاد می‌کند: «چرا چنین لیستی را قبل از بازی‌های برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان که ایران سه نماینده دارد اعلام کرده‌اند؟ مگر بازی‌های مهم‌تر از این هم داریم؟ کی‌روش می‌توانست در این بازی‌ها کیفیت بین‌المللی امثال صادق محرمی را هم ببیند.»