ورزش 3/ سرمربی تیم ملی والیبال در آستانه بازی های هفته چهارم گفت: اگر شرایط نرمال باشد و خستگی در تن بچه ها باقی نمانده باشد و قائمی هم از درد کتف رهایی پیدا کند، وضعیتی به مراتب بهتر از روسیه خواهیم داشت.


ایگورکولاکوویچ در نشست خبرى هفته چهارم لیگ ملتهاى ٢٠١٨ در مورد بازی با لهستان هم گفت: آنها تیم خوبی هستند و فعلا صدرنشین و به اندازه دو تورنمنت بازیکن دارند .
وی در پاسخ به این سئوال که پس ویتالی هینن خوشبخت ترین مربی جهان است ، خندید !
سرمربی تیم ملی ادامه داد : از لهستان شناخت خوبی داریم و سال گذشته دو بازی با آنان داشتیم که یکبار بردیم و یکبار هم در خانه شان باختیم . به هر حال آنان امروز صدرنشین هستند و در طول سه هفته تنها یک باخت داشتند .
کولاکوویچ در مورد عملکرد جوانان هم اظهار داشت : آنها در مجموع و به خصوص بازی با برزیل خیلی خوب بودند . مرتضی شریفی ، توخته ، حضرت پور و‌صابر کاظمی خوب بودند . دوست داشتم صابر و توخته در آمریکا هم بودند ، اما ویزا نداشتند .
آنها نیاز به کسب تجربه دارند و در مسابقات قهرمانی جهان هم سهمیه دارند .
نکته مهم اینکه هنگامی بازیکنان کلیدی فعلی صربستان که مدال های زیادی دارند در هنگام نوجوانی و جوانی از سوی من به تیم ملی دعوت شدند ، از نظر اشتباه شباهت زیادی به بازیکنان فعلی جوانان ایران داشتند .
سرمربی تیم ملی در خصوص بودن اسم بسیاری از ملی پوشان فعلی در ترکیب تیم ملی ب هم گفت : اگر هر کدام آنان در لیست ۱۶ نفره ما برای قهرمانی جهان قرار بگیرند ، نمی توانند برای تیم دیگری بازی کنند .
وی در خصوص اینکه تیم ایران دیرتر از میهمانان در هفته پنجم به تهران می رسد و توقع مردم هم از تیم ملی زیاد است ، نگران نیست گفت : قول می دهم با تمام وجود برای مردم خواهیم جنگید .
تیم ملی در هفته چهارم لیگ ملت ها بامداد روز شنبه ساعت ۳ بامداد با لهستان روبرو می شود .