پارس/ استقلال با خریدهای پر تعدادی که در فصل نقل و انتقالات انجام داده است باید ۹ بازیکن را از لیست خود خارج کند که در این بین تکلیف تعدادی از این بازیکنان که باید از جمع آبی هل جدا شوند مشخص شده است.

استقلال با خریدهای پر تعدادی که در فصل نقل و انتقالات انجام داده است باید ۹ بازیکن را از لیست خود خارج کند که در این بین تکلیف تعدادی از این بازیکنان که باید از جمع آبی هل جدا شوند مشخص شده است.
استقلال در فصل نقل و انتقالات با بازیکنانی که جذب کرده است و با اضافه شدن چند بازیکن فصل گذشته به لیست بزرگسال حالا این تیم باید ۹ بازیکن را برای فصل جدید از لیست تیم خود خارج کند که البته در این بین تکلیف نفراتی که باید از این تیم جدا شوند تا حد زیادی مشخص شده است.
پادوانی به دلیل مصدومیت شدیدی که فصل قبل نصیبش شد نامش از لیست این تیم خارج می شود، باشگاه تمایلی به ادامه حضور بویان ندارد، داریوش شجاعیان و محسن کریمی به دلیل مصدومیت تا نیم فصل نام شان از لیست خارج می شود، بهنام برزای از استقلال جدا شده است، ارشیا بابازاده از جمع آبی ها جدا شد، میعاد یزدانی که به صورت قرضی به سپیدرود رفته بود قراردادش را با این باشگاه قطعی کرد، علی قربانی قصد دارد از جمع آبی پوشان جدا شود و جابر انصاری هم برای جدایی از این تیم باید با مدیران باشگاه توافق کند ولی گفته می شود جدایی این بازیکن هم از جمع آبی پوشان قطعی خواهد بود. البته در این بین گفته می شود شفر قصد دارد در کنار مامه تیام یک مهاجم خارجی جذب کند که اگر این خرید قطعی شود یک بازیکن دیگر هم به حتمال فراوان از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.