ایسنا/ کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال درباره شرایط این باشگاه در روزهای اخیر اطلاعیه‌ای صادر کرد.


کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال درباره آخرین شرایط باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن این اطلاعیه بر اساس آن چه که در سایت باشگاه استقلال آمده به شرح زیر است:
باشگاه استقلال به عوان یکی از بزرگ‌ترین و پر افتخارترین باشگاه های آسیا و ایران در روزهای مهم و تعیین کننده‌ای قرار دارد. با تلاش مدیران باشگاه، اعضای هیات مدیره و کادرفنی، کمیته فنی باشگاه و به ویژه حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان بازیکنان جوان و آینده‌داری جذب استقلال شده، قرارداد فرشید باقری و وریا غفوری تمدید شده و امید ابرهیمی و سرور جپاروف نیز در آستانه امضای قراردادهای خود هستند. مشکل مالیات تیام نیز در یکی دو روز آینده حل شده و این بازیکن به تمرینات اضافه می‌شود.
بر خلاف تلاش‌های نافرجام انجام شده و جو سازی‌های اخیر از سوی افراد مشخص، استقلال در شرایط سخت و ناگواری قرار ندارد. هماهنگی کامل میان اعضای هیات مدیره، مدیران باشگاه و کادرفنی وجود دارد و با اضافه شدن چند بازیکن مذکور، تیم کامل خواهد شد.
موفقیت‌های به دست آمده در فصل گذشته از جمله رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب، قهرمانی جام حذفی، دارا بودن بیشترین بازیکن در تیم ملی و ... به دلیل تلاش های شبانه روزی همه اعضای باشگاه، کادرفنی و بازیکنان بوده است. البته در این میان حمایت‌ها و همراهی‌های همیشگی هواداران عزیز هموار باعث دلگرمی و افزایش روحیه و انگیزه همه عوامل باشگاه استقلال بوده است.
کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال حمایت کامل خود را از مدیرعامل، هیات مدیره، مدیران باشگاه، کادرفنی، کمیته فنی و بازیکنان اعلام می‌کند و از هواداران گرامی استقلال می‌خواهد همان‌طور که بارها و در روزهای سخت حامی تیم محبوب خود بوده‌اند، برای حفظ آرامش و روند رو به رشد استقلال یک بار دیگر وفاداری همیشگی خود را به استقلال بزرگ نشان داده و به آرامش باشگاه خود کمک کنند.
وزیر محترم ورزش و جوانان و اسپانسر باشگاه همکاری و حمایت همیشگی خود را از استقلال داشته‌اند و شایعاتی که خلاف این گفته می‌شود، نادرست است و جهت به حاشیه راندن باشگاه مطرح می‌شود. بدون تردید استقلال بزرگ با قدرت تمام به مسیر خود ادامه می‌دهد و هیچ موضوعی نمی‌تواند ایمان و اراده موجود در استقلال را کاهش دهد.
کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال برای حفظ آرامش این باشگاه از کلیه هواداران محترم درخواست می‌کند ضمن حفظ آرامش، حمایت همیشگی خود را از تیم محبوب‌شان ادامه داده تا این باشگاه بزرگ و پر افتخار به سمت موفقیت های بیشتر با قدرت تمام حرکت کند.