ورزش 3/ لیدر باشگاه فولاد در حال آرام کردن هواداران خشمگین این تیم بعد از شکست مقابل پرسپولیس بود که بر اثر لق بودن دیواره چوبی حایل ناگهان به تونل ورزشگاه آزادی سقوط کرد.


فولاد خوزستان علیرغم پیروزی‌ در هفته اول لیگ برتر در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار گرفت که حتی هواداران پرسپولیس هم انتظار یک پیروزی تقریبا آسان مقابل شاگردان سیروس پورموسوی را نداشتند.فولاد اما در حضور بیش از چهل هزار هوادار پرسپولیسی و حمایت نزدیک به ۲۰۰ هوادار خودی نمایش دور از انتظاری را به جا گذاشت که حاصل آن شکست سه گله روی درخشش ستاره‌های برانکو بود.
بعد از سوت پایان بازی در شرایطی که در سکوی هواداران فولاد در دقایقی پایانی درگیری شدیدی رخ داده بود، یکی از لیدرهای باشگاه برای آرام کردن هواداران پیش قدم شد. این لیدر که تلاش داشت حامیان عصبانی فولاد را که با پورموسوی صحبت می کردند به آرامش دعوت کند با تکیه بر پایه چوبی تابلوهای تبلیغاتی ناگهان دچار حادثه شد و با شکستن این پایه به سمت داخل تونل سرنگون شد.
نزدیکان به این حادثه سریعا خود را به این لیدر رساندند و در ادامه با حضور یگان امداد مستقر در استادیوم آزادی بررسی شرایط آسیب و درمان این لیدر در دستور کار قرار گرفت. این لیدر با چند جراحت سطحی روی بدن و شکستن سرش مواجه شد اما خوشبختانه بعد از درمان اولیه مرخص شد.
دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان با برتری سه گله شاگردان برانکو روی دو گلی که سیامک نعمتی و تک گل منشا به پایان رسید.