باشگاه خبرنگاران/ نماینده مردم ارومیه گفت: منکر داشتن خانه و باغ نیستم، همه را دارم، قبل از دوران نمایندگی‌ام دو واحد آپارتمان و یک خانه در تهران داشتم.نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به خبر منتشر شده درباره اموالش در فضای مجازی، اظهار کرد: ای کاش قبل از انتشار این خبر در رسانه ها از من سوالی می شد و پس از شنیدن حرف‌هایم، جواب آن را منتشر می‌کردند.

وی افزود: قبل از اینکه کار خود را در اداره و همچنین به عنوان بخشدار پیرانشهر شروع کنم مغازه ابزار فروشی داشتم و صاحب خانه در ارومیه بودم.

قاضی پور بیان کرد: بنده در طول دوران نمایندگی‌ام در مجلس شورای اسلامی یکی از منظم ترین نمایندگان بودم که حتی یک ثانیه هم در ورودم به مجلس تاخیر نکردم.

نماینده مردم ارومیه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه موضوع دارا بودن خانه، چند باغ و سفر اروپایی را تایید می کنید؟ تاکید کرد: هیچگونه سفر خارجی را به همراه وزرا، ریاست جمهوری و همچنین رئیس مجلس نداشتم، البته 3 بار از طریق کمیسیون صنایع و خانه کارگر به کره شمالی با هواپیمای معمولی سفر کردم.

قاضی‌پور با تاکید براینکه منکر داشتن خانه و باغ نیستم، همه را دارم تصریح کرد: قبل از دوران نمایندگی ام دو واحد آپارتمان و یک خانه در تهران داشتم، همچنین صاحب سه باغ بودم که باغ و یکی از خانه‌هایم را هم فروختم، البته یک باغ را داریم که آن هم خانوادگی است؛ دارای یک قطعه زمین خالی و بدون برق و آب هستم که پارسال در آن گندم کاشتم و امسال هم خواهم کاشت.