آخرین خبر/ ورزش 11 نوشت: در یکی از دیدارهای جذاب جام اتحادیه انگلیس تاتنهام توانست با غلبه بر وستهام به مرحله بعد جام حذفی صعود نماید.


در چارچوب رقابت های جام اتحادیه انگلیس از مرحله یک شانزدهم نهایی این مسابقات دو تیم لندنی وستهام و تاتنهام در ورزشگاه المپیک لندن به مصاف یکدیگر رفتند.
این دیدار در نیمه اول با حملات تاتنهام آغاز گردید و آن ها توانستند توسط ستاره کره ای خود هیونگ مین در دقیقه 17 به گل اول خود دست یابند. بعد از به ثمر رسیدن گل تاتنهام این دیدار روندی بسیار آرام را پیش گرفت و نیمه اول با همین تک گل با افت و خیز بسیار کمی به پایان رسید.
با آغاز نیمه دوم باز هم شاگردان پوچتینو بودند که توانستند از حملات کم و مفید خود بهره کافی را ببرند و باز هم با گلزنی مهاجم کره ای خود به دروازه حریف برسند. سون در دقیقه 54 گل دوم خود و تیمش را به ثمر رسانید تا دبل خود را کامل نماید.
در ادامه چکش ها که در این دیدار در چهره یک بازنده حاضر شده بودند حملاتی را روی دروازه تاتنهام شکل دادند و سرانجام توانستند در دقیقه 71 به گل اول خود برسند و امیدوار باشند که بتوانند این دیدار را به تساوی بکشند اما اسپرزها بلافاصله و در دقیقه 75 توسط یورنته، مهاجم اسپانیایی و با تجربه خود اختلاف را به همان دو گل رساندند تا حاشیه امنیت مناسبی برا ادامه این بازی داشته باشند.
در ادامه بازیکنان وستهام نتوانستند حملات آن چنانی را بر روی دروازه تاتنهام طرح ریزی نمایند تا با 2 گل اختلاف از حریف خود شکست بخورند و از دور رقابت های جام اتحادیه حذف شوند. از طرف دیگر طرفداران تاتنهام با صعود تیمشان به دور بعد همچنان امیدوار ماندند که سرانجام تاتنهام بتواند یک جام را در انگلیس بدست آورد.