ایسنا/ معاون رئیس‌جمهوری آمریکا در یک گردهمایی انتخاباتی در اوهایو از آمریکایی‌ها خواست تا برای خاتمه اختلاف و تنفر دعا کنند.به نقل از پایگاه خبری هیل، مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا با اشاره به تیراندازی اخیر در کنیسه‌ای در پنسیلوانیا که ۱۱ کشته بر جای گذاشت، تاکید کرد: همانطور که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا و من شفاف بیان کرده‌ایم، آنچه رخ داد نه تنها مجرمانه بلکه اقدامی اهریمنی بود و ما هرگز نباید اجازه دهیم که خشونت یا یهودی‌ستیزی در ایالات متحده جان بگیرد. 

معاون دونالد ترامپ تاکید کرد: من به شما قول می‌دهم، من و رئیس‌جمهوری آمریکا و کل مجموعه دولت هر آنچه در توانمان است انجام دهیم تا اینگونه اقدامات بی‌معنا و خشونت‌طلبانه به پایان برسد. اکنون از تمام آمریکایی‌ها درخواست می‌کنم تا برای این قربانیان و خانواده آنان و جامعه یهودیان در سراسر پیتسبورگ دعا کنند و بدانند که ما با آنها هستیم.

مایک پنس در ادامه تاکید کرد: و همچنین دعا کنید، همانطور که رئیس‌جمهوری ما خواستار شد، کشورمان علیه تنفر قیام کند، اختلافات گذشته را کنار بزند و مقصد مشترک برای ما به عنوان شهروندان آمریکایی را بپذیرد.