فارس/ یگان موشکی جنبش النجباء عراق مواضع عناصر تروریستی داعش را در روستایی واقع در شرق سوریه هدف قرار داد.به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جنبش النجباء عراق اعلام کرد که با موشک مواضع گروه تروریستی داعش در شمال شرق سوریه را هدف قرار داده است.

این جنبش شامگاه چهارشنبه اعلام کرد که یگان موشکی وابسته به این جنبش مواضع تروریست‌های باقیمانده داعش در مرز سوریه با عراق را هدف قرار داده است.

در بیانیه‌ جنبش النجباء آمده است: «ساعتى پیش یگان موشکى مقاومت اسلامى نُجَباء با هدف قرار دادن تجمع تروریست‌ها در استان دیر الزور سوریه، شش داعشى را در روستاى "الباغوز" واقع در البوکمال به هلاکت رساند».

عناصر گروه تروریستی داعش طی عملیات جمعه گذشته از گرد و غباری که بر منطقه شرق استان دیرالزور سوریه حاکم بود، استفاده کرد و با حمله به مواضع شبه نظامیان کرد مورد حمایت آمریکا شهر «السوسه» را در این استان به اشغال خود درآورد.

خبرگزاری اعماق وابسته به این گروه تروریستی مدعی شد که ۴5 تن از عناصر نیروهای دموکراتیک سوریه کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شده‌اند.

همزمان با این حملات، نیروهای ارتش و الحشد الشعبی عراق در مرز به حالت آماده باشد درآمدند تا مانع از حملات غافلگیرانه عناصر باقیمانده داعش در شرق رودخانه فرات شوند.