فیلم  

آخرین خبر/ روز گذشته در اتفاقی بی سابقه آرش ظلی‌پور مجری برنامه «من و شما» جدال لفظی عجیبی با میهمان برنامه خود مسعود فراستی انجام داد. توبیخ عوامل برنامه «من و شما»
محمدمهدی قاسمی مدیر شبکه شما در پی اتفاقاتی که در برنامه تلویزیونی «من و شما» رخ داد، عوامل این برنامه از جمله آرش ظلی‌پور مجری «من و شما» را توبیخ و به دلیل مکدر شدن ذهن بینندگان از مخاطبان عذرخواهی کرد.
واکنش مسعود فراستی چه بود؟
مسعود فراستی نسبت به آنچه که در برنامه تلویزیونی «من و شما» گذشت، واکنش نشان داد و نوشت: نه آن مجری و نه کل مجریان و تهیه کنندگان رنگارنگ تلویزیونی از این قماش، و برنامه های مبتذلشان مسأله من نیستند. برنامه امروز برخلاف طراحی عده ای برای تخریب نقد، علیه خودشان تمام شد و صدای هشدار و اعتراض جمع بسیاری علیه ابتذال، اخلاق فروشی و ارزش فروشی فراگیر در سینما و تلویزیون، به گوش همه رسید. خسارتش هم برای من بسیار ناچیز بود.
آرش ظلی‌پور خطاب به فراستی: چرا کم تحمل‌اید؟
آرش ظلی‌پور نوشت: من به عنوان مجری «من و شما» در مقاطعی از گفتگو و در حمایت از مخاطبی که حدس زدم دارد از جانب مهمان مورد توهین قرار میگیرد متاسفانه در برخی از مقاطع نتوانستم آرامش لازم را حفظ کنم و همین باعث بروز سوءتفاهماتی شده است.
جناب آقای فراستی من دوست داشتم منتقدی که همه سینما از زیر تیغ نقدش رد شدند به ما به عنوان یک برنامه تلویزیونی اجازه سوال و نقد جدی را می داد و هرگز دلمان نمی خواست که کم تحملی شما را ببینیم اما به هر دلیلی این اتفاق افتاد و من به عنوان مجری و به نمایندگی از تیم «من وشما» از آنجا که شما حکم بزرگ تر را برای ما دارید از شما عذرخواهی میکنم.
تهیه‌کننده «من و شما‎»: نیمه خالی لیوان رو نبینیم
هادی قندی، تهیه‌کننده برنامه «من و شما‎» اینگونه واکنش نشان داد: نیمه خالی لیوان رو نبینیم. السلام به همه رفقای نازنینم ممنونم که حمایت و دعاهاتون بدرقه راهمونه در ابتدا از همه کسانی که روحشون مکدر شد عذرخواهی میکنم فقط تقاضا من اینه قضاوت اشتباه نکنیم و برنامه را از ابتدا ببینیم و بعد قضاوت کنیم اگه بی احترامی صورت گرفته از شما مخاطبین عزیز عذرخواهی میکنم.
مخالفان رفتار مجری «من و شما»
محمدرضا رضائیان، کارگردان «کتاب‌باز» در صفحه‌اش نوشت: مسعود فراستی، در مبتذل ترین برنامه ی تلویزیون، در مقابل مبتذل ترین مجری تلویزیون اصطلاحا مجری، ذیل مبتذل ترین نوع مدیریت یک شبکه تلویزیونی، بوی کثافت و تعفن ابتذال در سینما رو در مواجهه با اینهمه ابتذال تلویزیونی به شامه ی اهل رسانه رسونن بیش از پیش خودمو شاگرد این استاد با دانش و رسانه فهم میدونم و بخاطر این همه احترام به مخاطب در مواجهه با حقارت های یک کوتوله و رسانه ای، کلاه از سر برمیدارم
همچنین المیرا شریفی‌مقدم در واکنش به این ماجرا نوشت: مهمان برنامه ما هرکسی باشه احترامش واجبه. برنامه تلویزیونی حرمت داره. خونه خاله نیست!
دفاع احسان کرمی از آرش ظلی‌پور
احسان کرمی در دفاع از آرش ظلی‌پور نوشت: آقای فراستی سلام. اخیرا برنامه من و شما دچار تعطیلی موقت شده و مجری آن آرش ظلی پور به دلیل توهین به جنابعالی توبیخ گردید، به هیچ عنوان قصد جانبداری از آقای ظلی پور را ندارم.
اما آقای فراستی عزیز آن هنگام که در برنامه هفت به کوچکتر و بزرگتر از خودتان زیر نام نقد زننده ترین توهین ها را میکردید به خاطر دارید و به خاطر دارید به الفاظ رکیکی را روبه روی دوربین به زبان می آوردید؟ شما خود سنگ بنای بی احترامی در سایه نقد را به بقیه یاد دادید.
طبیعی است از هر دست که بدهید از همان نیز دریافت میکنید… کاش در رفتارتان تجدید نظر بفرمایید و یا در همان مجله خودتان با همان سبک شخصی با مخاطبان خودتان سخن و بگویید: و به تلویزیون نیایید.